X

Vill du bli kund hos oss, eller vill du veta mer om vad vi kan erbjuda dig?

Jag heter Petra och svarar gärna på dina frågor. Det är självklart helt kostnadsfritt att höra av sig. Vi hörs!

Här nedan finns alla övriga kontaktuppgifter du behöver.

Assistansavdelningen

Emma Svanberg, assistanschef

 Emma Svanberg
Assistanschef

emma.svanberg@vivida.se
019-555 43 06 

Emmie Georgsson, assistanschef

Emmie Georgsson
Assistanschef

emmie.georgsson@vivida.se
019-555 43 09

 

Hanna Godlund, assistanschef

Hanna Godlund
Assistanschef

hanna.godlund@vivida.se
019-555 43 13

 

Helena Rodin, assistanschef

Helena Rodin
Assistanschef

helena.rodin@vivida.se
019-555 43 24

 

Helena Åsenhed, avdelningschef assistans

Helena Åsenhed
Avdelningschef assistans

helena.asenhed@vivida.se
019-555 43 29

 

Magnus Lindqvist, assistanschef

Magnus Lindqvist
Assistanschef

magnus.lindqvist@vivida.se
019-555 43 08

 

Oscar Husa, assistanschef

Oscar Husa
Assistanschef

oscar.husa@vivida.se
019-555 43 51

 

Therese Hultman, avdelningschef assistans

Therese Hultman
Avdelningschef assistans

therese.hultman@vivida.se
019-555 43 28

Linn Westlund, kontorsstöd och HR-stöd

Linn Westlund
Timanställd HR-resurs

linn.westlund@vivida.se

Lön

Anneli Lövgren, löneadministratör

Anneli Lövgren
Löneadministratör

anneli.lovgren@vivida.se
019-555 43 62

Helena Granath, löneadministratör

Helena Granath
Löneadministratör

helena.granath@vivida.se
019-555 43 63

 

Jesper Karlsson, controller

Jesper Karlsson
Controller

jesper.karlsson@vivida.se
019-555 43 61

 

Katarina Pettersson, lönespecialist

Katarina Pettersson
Lönespecialist

katarina.pettersson@vivida.se
019-555 43 03

 

Ekonomiavdelningen

Anette Krause, ekonomiassistent

Anette Krause
Ekonomiassistent

anette.krause@vivida.se
019-555 43 72

 

Jörgen Andén, ekonomichef

Jörgen Andén
Ekonomichef

jorgen.anden@vivida.se
019-555 43 70

 

HR & Kontorsstöd

Anna-Karin Wallgren, HR-chef

Anna-Karin Wallgren
HR-chef

anna-karin.wallgren@vivida.se
019-555 43 05

 

Hillevi Severin, receptionist

Hillevi Severin
Receptionist

hej@vivida.se
019-555 43 00

 

Linn Westlund, kontorsstöd och HR-stöd

Linn Westlund
Vikarierande receptionist

linn.westlund@vivida.se
019-555 43 00

Björn Käll, fastighetsskötare

Björn Käll
Fastighetsskötare

019-555 43 00

Marknadsavdelningen

Petra Klinteryd, nykundsansvarig

Petra Klinteryd
Nykundsansvarig

petra.klinteryd@vivida.se
019-555 43 04

 

Oscar Tannerstad, marknadskommunikatör

Oscar Tannerstad
Marknadskommunikatör (vikarierande)

oscar.tannerstad@vivida.se
019-555 43 50

 

Jonas Norén, marknadskommunikatör

Jonas Norén
Marknadskommunikatör (föräldrarledig)

jonas.noren@vivida.se
019-555 43 50

 

Tina Nordenlycka, marknadsutvecklare

Tina Nordenlycka
Marknadsutvecklare

tina.nordenlycka@vivida.se
019-555 43 02

 

Företagsledning

Anna-Karin Wallgren, HR-chef
Helena Åsenhed, avdelningschef assistans

 Helena Åsenhed
Avdelningschef assistans

helena.asenhed@vivida.se
019-555 43 29

 

Jörgen Andén, ekonomichef

 Jörgen Andén
Ekonomichef

jorgen.anden@vivida.se
019-555 43 70

 

Petra Klinteryd, nykundsansvarig

Petra Klinteryd
Nykundsansvarig

petra.klinteryd@vivida.se
019-555 43 04

 

Therese Hultman, avdelningschef assistans

 Therese Hultman
Avdelningschef assistans

therese.hultman@vivida.se
019-555 43 28

 

Tom Schultz Eklund, verksamhetschef Förvaltningsjuristerna

Tom Schultz Eklund
VC Förvaltningsjuristerna

tom.schultz-eklund@forvaltningsjuristerna.se
010-18 89 501