Nyfiken på att bli kund?

Hej! Jag heter Petra Klinteryd. Mig kan du som är nyfiken på att bli kund ringa om du vill veta mer om vad Vivida har att erbjuda dig. Ditt samtal är självklart förutsättningslöst och du kan vara anonym om du vill.

Söker du jobb som assistent?

Vill du ha världens bästa jobb som personlig assistent? Vi söker alltid efter bra personer över hela landet som vill göra vardagen lättare för våra kunder.

Petra Klinteryd, kundansvarig

Nyfiken på att bli kund?

Hej! Jag heter Petra. Är du nyfiken på att bli kund kan du ringa mig för att ta reda på vad Vivida har att erbjuda dig. Samtalet är förutsättningslöst och du kan vara anonym om du vill.

Bild på en av våra glada kunder

Söker du jobb som assistent?

Vill du ha världens bästa jobb som personlig assistent? Vi söker alltid efter bra personer över hela landet som vill göra vardagen lättare för våra kunder.

Kontakta våra avdelningar

Assistansavdelningen

Irene Andersson, assistanschef

Irene Andersson
Assistanschef

irene.andersson@vivida.se
019-555 43 13

Martin Svanborg assistanschef

Martin Svanborg
Assistanschef

martin.svanborg@vivida.se
019-555 43 43

Helena Rodin, driftansvarig

Helena Rodin
Avdelningschef assistansavdelningen

helena.rodin@vivida.se
019-555 43 24

Zumreta Besic, assistanschef

Zumreta Besic
Assistanschef

zumreta.besic@vivida.se
019-555 43 33

Beatrice Törnberg, assistanschef

Beatrice Törnberg
Assistanschef

beatrice.tornberg@vivida.se
019-555 43 25

Elin Björk, assistanschef

Elin Björk
Assistanschef

elin.bjork@vivida.se
019-555 43 29

Nahrin Yakob, ssistanschef

Nahrin Yakob
Assistanschef

nahrin.yakob@vivida.se
019-555 43 23

Anna Bark, assistanschef

Anna Bark
Assistanschef

anna.bark@vivida.se
019-555 43 02

Veronica Övragård, assistanschef

Veronica Övragård
Assistanschef

veronica.ovragard@vivida.se
019-555 43 44

Felicia Löfgren, bemanning och rekryteringsansvarig

Felicia Löfgren
Rekryterings- och bemanningsassistent

felicia.lofgren@vivida.se
019-555 43 87

Sandra Golparian, rekryterings- och bemanningsansvarig

Sandra Golparian
Assistanschef

sandra.golparian@vivida.se
019-555 43 48

Juliana Karlsson, rekryterings- och bemanningsassistent

Juliana Karlsson
Rekryterings- och bemanningsassistent

juliana.karlsson@vivida.se
019-555 43 39

Lön

Anneli Lövgren, löneadministratör

Anneli Lövgren
Löneadministratör

anneli.lovgren@vivida.se
019-555 43 62

Katarina Pettersson, lönespecialist

Katarina Pettersson
Lönespecialist

katarina.pettersson@vivida.se
019-555 43 03 

Jasenka Gusic, lön

Jasenka Gusic
Löneadministratör

jasenka.gusic@vivida.se
019-555 43 32

Malin Blomberg, löneassistent

Malin Blomberg
Löneadministratör

malin.blomberg@vivida.se
019-555 43 63

 

 

Ekonomiavdelningen

Anette Krause, ekonomiassistent

Anette Krause
Ekonomiassistent

anette.krause@vivida.se
019-555 43 72 

Jörgen Andén, ekonomichef

Jörgen Andén
Ekonomichef

jorgen.anden@vivida.se
019-555 43 70 

Jesper Karlsson, controller

Jesper Karlsson (föräldraledig)
Controller

jesper.karlsson@vivida.se
019-555 43 61

 

HR & Kontorsstöd

Anna-Karin Wallgren, HR-chef
Hillevi Severin, receptionist

Hillevi Severin
Receptionist

hej@vivida.se
019-555 43 00 

Gunnar Bärlund, fastighetsförvaltare

Gunnar Bärlund
Fastighetsskötare

gunnar.barlund@vivida.se
019-555 43 76

Malin Palevik, trivselansvarig

Malin Palevik
Städ- och trivselansvarig

malin.palevik@vivida.se
019-555 43 88

Marknadsavdelningen

Petra Klinteryd, nykundsansvarig

Petra Klinteryd
Nykundsansvarig

petra.klinteryd@vivida.se
019-555 43 04

Jonas Norén, marknadskommunikatör

Jonas Norén
Marknadskommunikatör

jonas.noren@vivida.se
019-555 43 50

Micael Fuglevaag, digital content producer

Micael Fuglevaag Herbozo
Digital content producer

micael.fuglevaag@vivida.se
019-555 43 07

Företagsledning

Anna-Karin Wallgren, HR-chef
Jörgen Andén, ekonomichef

 Jörgen Andén
Ekonomichef

jorgen.anden@vivida.se
019-555 43 70

Tom Schultz Eklund, verksamhetschef Förvaltningsjuristerna

Tom Schultz Eklund
VD Ek Juridik

tom@ekjuridik.se
010-18 89 501

Petra Klinteryd, nykundsansvarig

Petra Klinteryd
Nykundsansvarig

petra.klinteryd@vivida.se
019-555 43 04

Therese Hultman, avdelningschef assistans

Therese Hultman
Kvalitet- och Hållbarhetschef

therese.hultman@vivida.se
019-555 43 28 

Helena Rodin, driftansvarig

Helena Rodin
Avdelningschef assistansavdelningen

helena.rodin@vivida.se
019-555 43 24 

Frågor och funderingar?

Har du några funderingar eller vill du komma i kontakt med oss? Vi hjälper dig! Här nedan finns våra kontaktuppgifter.